Tel.: 056-643 26 21

Detské ihriská

Tlačiť

Detské ihriská

Predstavujeme detské ihriská Jungle GymInšpirácia, podnet, akcia

Deti objavujú svet hrania. Behajú, šplhajú, plazia sa, smejú sa, behajú hore, dole, krížom, dopredu i dozadu.... Neužívajú si však každú sekundu iba radosťou, hranie podporuje aj ich vývoj. S hernými prvkami Jungle Gym môžete deťom poskytnúť hru a skúmať bezpečnosť a rodinné cítenie v prostredí vlastného domova. Herné prvky Jungle Gym povzbudzuje detskú fantáziu, tvorivosť, pohybové schopnosti, koordináciu a pomáhajú im silnieť.

Od roku 1995 firma Jungle Gym vyvíja vybavenie drevených detských ihrísk pre súkromné použitie a je známa pre ich bezpečnosť, trvanlivosť a zmyslom pre detail. Team Jungle Gym  kvalifikovaných designerov pracuje s prísnymi bezpečnostnými predpismi.  V kombinácii s ich predstavivosťou, znalosťou a skúsenosťou, firma Jungle Gym  vytvorila túto unikátnu kolekciu herných prvkov, ktoré uspokoja požiadavky každého dieťaťa.


Kompletné sety Jungle Gym obsahujú:

  1. Prehľadný „step-by-step“ návod
  2. Všetok montážny materiál, pevné súčasti, spojovacie šruby, vrtáky, šrubovacie nástavce a ďalšie
  3. Mnoho bezpečných komponentov, ako protisklzové priečky rebríka, krytky šrúb, úchytky, kotviace prvky, sandpad, safety ball, chránič proti nárazu hlavy do priečneho trámu.
  4. Všetky veže sú kompletné vrátane plachty pod pieskovisko a siete zabraňujúcej vniknutiu mačiek na pieskovisko „Cat-StopTM“ ( pri vybraných zostavách )
  5. Zábavné doplnky ako sú Jungle Gym vlajka, Jungle Gym Logo IDTM a Jungling pohľadnica pre pozvanie priateľov.
  6. K mnohým vežiam sú pridané ďalšie zábavné príslušenstvá. Napríklad „Steering WheelTM, Talking TubeTM “, šplhacie lano, „Climbing Rope“, Fun Phone a ďalekohľad „StarOscopeTM“ Presnejšie informácie o dplnkoch nájdete pri jednotlivých vežiach.


Zábava!
S prvkami Jungle Gym pripravíte herný set, tkorý prináša vonkajšiu zábavu na mnoho rokov. Všetky naše herné sety sú rozšíritelné  a ponúkajú dômyselné prispôsobenie pridaním rozsiahlych variácii modulov a doplnkov.  Herné veže sú pre každý vkus, možný voľný priestor, rozpočet. Vždy sa neskôr môžete rozhodnúť zostavu rozšíriť a môže ďalej rásť spolu s Vašim dieťaťom.

Bezpečnosť!
Bezpečnosť je kľúčovým faktorom pre všetky naše návrhy. Návrhy korešpondujú s bezpečnostnou normou EN 71-1 & 8 pre súkromné použitie. Herné sety obsahujú mnoho bezpečnostných komponentov. S hernými prvkami Jungle Gym môžete vytvoriť neobyčajne bezpečnú hraciu plochu pre Vaše deti.

Jednoduchosť!
Stavebnica “Do it zourself” (Urob to sám) je veľmi jednoduchá pre zostavenie Vášho vlastného herného prvku. Všetky prvky prichádzajú s prehľadným návodom a potrebných montážnym materiálom, ktorý k stavbe potrebujete.quatro cetelem quatro
TOPlist


© 2010 - BEFOR® s.r.o. - Stavebné a záhradné centrum - J. Barč Ivana 24, 071 01 Michalovce, Tel.: 056/64 32 621, Fax: 056/68 71 020
K publikovaniu všetkých článkov a fotografií je potrebné písomné povolenie spoločnosti. Po schválení povolenia je v každom prípade potrebné
uvádzať názov našej webovej stránky na každom publikovanom dokumente. Prečítajte si viac o autorských právach.